Kedimle Tatile Çıkmak

hayatonr

kedimi tatile götürmek zorunda kaldım 4 günlüğüne kabızdı daha yeni geçmeye başladı mama verdi veteriner 5 saatlik yolculuk yapıcağız 4 gün kalıcağız ve gittiğimiz yerde sahilde denize girmek istiyoruz nöbetleşe kediyi bırakmadan girersek yolda veya denizde sıkıntı çıkar mı

1 CEVAP

blue_hpood

kedinizi siz tanıyorsunuz, deniz kenarına kalabalığa mı götüreceksiniz, yoksa evde mi kalacak? eğer kalabalık sevmiyorsa deniz kenarına götürmeyin, eğer alan değiştirince stres oluyorsa tatile de götürmenizi tavsiye etmem, gereksiz stres oluyorlar. ama adaptasyonu yüksek bir kediyse götürebilirsiniz, evde birisinin kontrolünde kalması iyi olur. tabii şahsi fikrimi sorarsanız hastayken yolculuğa çıkarmayın derim.