Kizginlik Ve Ciftlesme

Heravekpus

Scottish disi kedim 1 hafta öncesine kadar ilk kizanına girdi eve erkek kedi aldık ciftlesmesi için bugün 2. Günleri ama geldiği günden beri hiç kizginlik belirtisi göstermiyor erkek kedi bi iki kere üzerine çıktı ama disi kedim istemiyor erkek kedi de çok yanaşmıyor artik ona acaba tekrar ne zaman kizana girer yada anlaşmaları için ne yapılmalı

2 CEVAP

blue_hpood

rica ediyorum kısırlaştırın, scottishler asla ama asla çiftleştirilmemeli. eklem ağrısı çeken hayvanları çoğaltıp acı çekecek yavrular dünyaya gelmesine vesile oluyorsunuz, en kısa sürede, mümkünde bir hafta içinde işinde iyi bir hekimle görüşüp kısırlaştırın, erkek kediyi de evden gönderin, kediniz stres altına girmemesi gereken bir ırk.

SevimliCadi

Kısırlaştırmanızı tavsiye ederim. Hazır kediniz kızgınlık belirtisi de göstermiyorken hemen veterinerinizle görüşün, bir tarih belirleyin ve kısırlaştırın. En etkili çözüm bu 👍