Kedimin Hızlı Nefes Alıp Vermesi Normal Mi ?

Bahadir5234

Kedim herhangi bir sağlık sorunu yok depresyon filanda yok
Oyun ve yemesi içmesi yerinde
Parkenin üstüne uzanıyor ama olması gerekenden hızlı nefes alıp veriyor ben sıcaktan yorumladım sizce sıcaktan mı sıcaktansada normal mi veya neler yapmalıyım ?

2 CEVAP

Ozlemkopuk

Büyük ihtimalle sicaklardandir ama siz yinede gozlemleyin yemesi içmesi normal gidiyormu diye ve karın bölgesine de dikkat edin. 15 gün önce hızlı nefes alma ve iştahsızlık şikayetiyle veteriner kontrolüne götürdüm fip teşhisi kondu şuan tedavisi devam ediyor. Gozlemlemeyi ihmal etmeyin lütfen sicaklardandir diyip.

evet öyledir benimki de ayni sekil parkelerde uzaniyor köpek gibi agzi acik nefes alip veriyor suyuna buz katmanizi veya ıslak havlu üzerine serinlemesi icin yatirmanizi tavsiye edebilirim