Kedimin Bağışıklığını Nasıl Destekleyebilirim

MOyster

Selamlar kedim son zamanlarda zayıfladı ve tüyleri çok dökülmeye başladı haliyle 2 günde bir tüy yumağı arada da mamasını kusmaya başladı , bununla beraber küçük küçük mantarlar da görmeye başladım. Geçen sene de aynı süreci birebir yaşadığımda vet hekim bunun için ; Malt , Vetexpert Vetomune ve mantarları için 3 adet merhem yazdı. Güncel olarak GimCat Malt Soft Extra Vitamin veriyorum ve mantar bölgelerine merhemleri uyguluyorum fakat bağışıklık desteklemek için takviye önerisi istiyorum Vetomune biraz pahalı geldi muadil olarak alabileceğim bir takviye var mıdır ? İyi günler dilerim herkese.

5 CEVAP

Tolga_yay26

Supravet prebiyotik ve probiyotik sıvı takviyesi gimcat multivitamin yavruysa gimcat kitten paste vets plus multivitamin

sevila

albayfatmanur a katılıyorum birde doğal yöntem olarak çörekotu yağı koyuyorum mamalarına kışın özellikle dışarıdakilerin mamasına koyuyorum hastalanmıyorlar

AlbayFatmanur

Bizde kullandık pek işe yaraması.
En son İstanbul hayvan hastanesinde imuneks-ş önerdiler eczaneden aldık 0.5ml içirdim her gün. Şu an düzeldi.

Tolga_yay26

Mantar yayılmaya ilerlemeye başladıysa merhemi vs bir süre kullanınca ilerleme görmezseniz ecosin kullanın aslında ilk etapta ecosin kullanmanır gerekiyordu tüy konusuna gelince sanırım kediniz uzun tüylü Furminator longhair tarak tüy toplama eldiveni buharlı tarak bu ürünleride inceleyin

ventricosa

Benim kedim mantar olduğunda bağışıklığını vetomuneyle toparladık kan değerlerini ve bağışıklık sistemini hemen toparlıyor çok iyi geliyor muadil bilmiyorum malesef ama belki daha uygun bir takviye var mı diye veterinere sorabilirsiniz 2 ay gidiyor 1 şişesi tadı da çok güzel