Kediler Birbirlerini Neden Isırır

rabayldz

Benim bir kedim vardı ancak bir adet daha sahiplendim bu daha küçük ama ikiside aynı cins ve cinsiyetteler ikiside erkek ve tekir büyük olan bizi de çok ısırıp tırmalıyordu şimdi yavruyuda öyle ısırıp tırmalıyor ne yapmalıyım normal mi?

1 CEVAP

hnddgru

evinize ilk aldığınız kedi evdeki kendi düzenine alıştığı için başka bir kedi gelince onu tanımak istiyor veya biraz huysuzluk yapıyor olabilir ama merak etmeyin bir zaman sonra birbirlerine alışıyorlar bu gayet normaldir aynısını ben de yaşadım :)