Royal Canin Yavru Kedi Maması

Ciko73

Royal canin yavru kedi mamasından memnunmusunz yetersiz gördüğüm için ND ye geçtim ama ondada kakası hafif yumuşak oldu. Royal canine devam mı edeyim

5 CEVAP

kakanin cok sert olmamasi gerekiyor zaten kalip seklinde yumusaksa sıkıntı yoktur birden seviyeli sekilde yeni mamaya gecmediyseniz ishal riski var ikisi de kaliteli uygun mama

ventricosa

Royalin mother and babysi güzel ama ben kitten ve yetişkin serilerini yetersiz buluyorum bence doğru bir karar vermişsiniz alışır zamanla benim kedim ndnin morina balıklı balkabaklı yavru kedi mamasını seviyor size de tavsiye ederim

Royal canin mother and baby yaş mamasından gerçekten verim aldım kedimin kemik gelişimi ve boy uzamasına çok iyi gelmişti..

Yavru kedi için royal canin uygun. ND fazla gelebilir. Verecekseniz bile mamaları karıştırarak 1 hafta da geçiş yapmalısınız. Bir anda mamayı değiştirirseniz ishal, kusma vs yapabilir.

Ciko73

Ama ND ninde sonuçta yavru kedi maması kategorisinde olan mamasını veriyoruz niye ağır geliyor ki 🤔