Kedim Hızlı Nefes Alıp Veriyor?

deHomme

1-2 haftadır fark ettiğime göre kedim hızlı nefes alıp veriyor veterinere götürdüm akciğer röntgeni çekildi kalbin boyutlarında vs bir problem olmadığını ama her ihtimale karşılık başka bir büyükşehirde kalbin detaylı incelenbileceğini söyledi. Sıcak bir evde yaşıyoruz ondan kaynaklı olabilir mi bilemedim. Az önce yanımda otururken dakikada 60-70 nefes aldığını fark ettim.
1.5 yaşında kısırlaştırılmış erkek

2 CEVAP

Hızlı nefes alıp verirken dilinide dışarı çıkarıyorsa sıcaktan dolayı yapıyor olabilir.
Yinede bir hayvan hastanesinde detaylı baktırmanızda fayda var.

deHomme

Hayır ağzını açıp nefes almayı sadece 1 kere araba yolculuğunda yaptı. Az önce uyurken kontrol ettiğimde yavaş nefes alıyordu ama uyanıkken hızlı nefes alıp veriyor.