Kediyi Kısırlaştırdıktan Sonrası

kayaburcu

Merhabalar kedim 14 aylık ve 2 gün önce kısırlaştırdık öncesin etrafa sürekli koku bırakırdı tuvaletini yapmadığı yer kalmamıştı bu hareketi büyük oranda azaldı ama bazen tuvaletin giderine yapıyor çişini bu geçici bir durum mu ?

1 CEVAP

aslihan_e

Bir yıl kadar sürebilir tam etkisini görmeniz ama gidere yapması alışkanlık haline gelirse devam edecektir. Oraya çişini yapınca başını yaklaştırıp koklatıp sert ses tonuyla neden buraya yaptın, çişimizi tuvalete yapıyoruz, hayır falan deyin. Çamaşır suyu kullanmayın, daha çok yapmak ister. Uzun bir süre oraya giremese çok daha iyi olur, oraya yapmayı unutabilir.