Kedi Kısırlaştırmadan Sonra Yarayı Yalayabilir Mi?

Furkeiii

Selamlar, 8 aylık erkek kedim püskürtmeye başladığı için bugün kısırlaştırdık. Yara kısmını yalamasını önlemek için koni vs. bir şey takmadı veteriner. Yalamasında sorun olmaz dedi. Sizce bir mahsuru var mı?

2 CEVAP

Benim kedim kısırlaştıktan sonra ponponlarını deli gibi yalamaya başladı ve sonuç olarak orasını yara yaptı ve boyunluk takıldı
Deli gibi yalamadığı sürece bir problem olmaz zaten takıntılı bir şekilde yalarsa farkedersiniz

Furkeiii

Teşekkür ederim, deli gibi yalamıyor sadece 1-2 kere denedi. Çok teşekkür ederiz