Kedimi Kısırlaştırdım Evdeki Kediler Hırlıyor.

Haqikah

Bugün erkek kedimi kısırlaştırdım. Eve getirdikten sonra kutusundan çıkar çıkmaz dişi kedim saldırmaya başladı. Kuyruğu kabardı tıslamalar hırlamalar oldu. Nedenini bilen var mı acaba?

3 CEVAP

Infernus

Belki de ne hayaller kurmuştu 20 tane çocuk yaparız, bahçeli müstakil bir ev alırız deniz kenarında vs vs. Neyse efendim bunlar da olabileceği gibi aslında sorun narkoz ve operasyon sonrası uygulanan iğne ilaçlardan sonra erkek kedinizde oluşan yabancı koku. Birkaç güne yeniden birbirlerine alışacaklarını düşünüyorum. Kavga durumu olursa bir süre ayırın yavaş yavaş alıştırın sanki ilk defa tanışıyorlar gibi.

Cathorn

ne yalan söyleyeyim infernus'un yorumuna kahkaha attım :))

Haqikah

Bende güldüm :)) çok teşekkür ederim çok kavga ettiler panikledim bir an :)