Ürinary Mama Seçimi

melikecgc

Royal canin s/o ve sanabelle ürinary mamaları arasında kaldım hangisi daha iyi bilgisi olan var mı ? Nd somonlu kısır mamasını kullanıyorum değiştirmek istiyorum karar veremiyorum

3 CEVAP

kj0122

Proplan (7 ay kulllandık) ürinary ve hills c/d (5 ay şeklinde hâla devam ediyoruz) öneririm söylediğiniz mamaları kullanmadığım için birşey diyemiyorum fakat kullanmadan önce hekiminize danışın

brnrhn

Fip sırasında benim kedimde idrar kesesinde kristalleşme olmuştu o sıra Royal caninin ürinary mamasını kullandık iki hafta sürede kristalleşme kalktı. Ek olarak ilaç da kullandı bu bir haftada ama 2.5 ay süreyle bu mamaya devam edip normale geçmemizi söylemişlerdi. Faydasını gördük hastalığına hills markayı da önermişti veterineri ama biz Royal canin bulabildik çevremizde faydası oldu bize.

Cennet29

Ben sanabelle ürinary aldım. Çünkü kedim normalde de sanabelle alabalıklı ve sanabelle kısır tüketiyodu. Sevdiği bir mama markası olduğu için ürinary olarakta sanabelleyi tercih ettim