Kedim Kusuyor

Berfin33

Merhaba,
1 haftadır evimize sürekli sokak kedisi giriyor yaz ayındayız malum sürekli camları da kapatamıyoruz camdan giriyor ve kedimize saldırıyor en son ki gelişi 4 gün önceydi ve kedimin ağzının üstünü çizdi hemen veterinere götürdüm ve bir sorun olmadığı söylendi hiç bir şey kontrol edilmedi bu arada ısırırsa sıkıntı olurmuş çizerse bişe olmaz dedi akşamında kedimin gözleri kızardı yaşardı antibiyotikli damlasını kullandık geçti 3 günde 2 gündür de kusuyor dün sabah mama kustu bugünde sabah aynı saatte sarı köpüklü sıvı kustu sıcak çarpması olabilir mi bilmiyorum hava da aşırı sıcak çünkü nedeni ne olabilir görüşlerinizi merak ediyorum

3 CEVAP

Kuru mamasına kantoron damlatın ardından bir miktar kefir ve yoğurt verin biz bu sorunu böyle çözdük.

AlbayFatmanur

Çok ucu açık olmakla birlikte, strese girmiş olabilir mi?
Sıcaklarda etkili olabilir.
Hareketleri nasıl? İştahı?
Kusma ne sıklıkla oluyor?

Mesaj butonunuz açık olmadığı için cevap yollayamıyorum size bir iki damla sarı kantoron yağı damlatın kuru mamasına.