Bana Önereceğiniz Mama

da3458

bana yavru kedi maması gerekiyor ancak bütçemi çok aşmamalı ayrıca içeriği besleyici olmalı mesela royal canine verecek bütçem yok maximum en pahalı nd ve proplan olmalı şimdilik proplan deniyeceğim 1,5 kilo olanından yakın akrabalar çok önerdi bu yüzden deneyeceğim. başka uygun ve besleyici mama önerir misiniz? ayrıca petlebide olursa çok iyi olur ama şart değil

4 CEVAP

aleyn

nd olabiliyorsa nd olsun o halde.. proplandan çok daha iyi bi mamadır kendisi. nd tahılsız ya da nd düşğk tahıllı serisinden alabilirsiniz. daha uygun ve güzel bi mama ise matisse arkadaşın yazdıgı gibi.

emrezrtrk

Matisse kitten

aleynacamgoz

Advance kitten de güzel bi mamadır 1.5kg en fazla 80tl falan oluyor

septikbaykus

Petcurean go shine. Taneleride küçük yada nd morina balıklı. en olmadı matisse