Kedi Tüyleriyle Mücadele

Golge-Lina

2 kedili bir evde tahmin edersiniz ki tüylerle baş etmek oldukça zor . Makineden çıkan siyah kıyafetler neredeyse tamamen tüyleri üzerinde tutuyor kurutma makinesi almayı düşünüyorum fakat kimisi Bosh markanın tüyleri temizlemediğini söylüyor bazı kişiler arcelikten memnun kalmış. Kullanan ve önerisi olanlar lütfen yazsın arkadaşlar

2 CEVAP

AlbayFatmanur

Kurutma makinesi öncelikle kesin çözüm.
Bizimde biri longhair olmak üzere iki çocuğumuz var :)
Ben kesinlikle size hoover öneririm.
Türkiye pazarında henüz yeni, ama fiyat performansın da üstü.
Ama ablamda bosch kullanıyor onunda kedisi var gayette güzel temizliyor.
Hatta annem vestelin en eski modelini kullanıyor diyebilirim, oda çok memnun.

AlbayFatmanur

Hoover’ı önerme sebebimi de şöyle açıklayayım: gidip bosch marka bir kurutma makinesine o kadar para vermenize gerek yok.
Hoover kesinlikle çok güzel bir marka.
Evimdeki tüm beyaz eşyalar bosch ve siemens ama keşke daha önce tanışsaydım bu marka ile.
Isı pompalı olmasına dikkat edin alırken, eğer bütçe sıkıntınız yoksa da bosch un en son çıkan 35bin civarı bi kurutma makinesi var onu alacaksanız okey.
Ama diğer modelleri emin olun aynı segmentte hoover ile.