Kısır Erkek Kedi Maması

Roza23

Kedim 11 aylık erkek bi kedi ve 3 ay once kisirlastirdim. Proplan refleks kullandım karıştırarak genelde. Refleksin içeriği proplanin içeriği ve üretimi hakkında yorumları uzun süre inceledikten sonra değiştirmeye karar verdim. Kedim evde tavuk balık kırmızı et vs asla yemiyor. Cok nadir haşlanmış tavuk yiyor o da çok cok az. Size sormak istediğim bütçemi de aşmaması adına golosi ve bozita arasında kaldim. Kedim kilo da almaya başladı. Refleks veya proplan kullanmak istemiyorum. Golosi ve bozita civarında önerebileceğiniz baska sağlıklı mama varsa onları da önerebilirseniz sevinirim.

3 CEVAP

Nd ve acana iyi diye biliyorum ben nd kullanıyorum burdaki mamaci açıktan kilosunu 35 tl ye satıyor acanayi ise denemedim zaten ordada yok :)

Roza23

Acik mama almaya korkuyorum bazen farkli olabiliyormuş ya. Aslinda güvenilir bi yer olsa daha mantikli

aleyn

bozita kullanabilirsiniz ya da matisse de güzeldir nd ile aynı marka çıakrıyor ya da fiyatı bozitayla yakın olan nd düşük tahıllı kısır kedi maması alabilirsiniz.