Kedimin Dışkısı Top Top Kücük Kücük Normal Mi Bu

Venusss33

Kedimin herhangi bi sağlık sorunu yok mama olarak nd tavuklu kullanıyoruz ıslatarak veriyorum oyle severek yiyor şuanlık azda olsa ama kakası fare kakası gibi aynı minik minik bu mamadan kaynaklı mı kabız olabilir mi acaba

2 CEVAP

Poki

Bu tür dışkılar kabızlık belirtisi, günde ne kadar tuvalete gidiyor onu da takip etmeniz gerek. Her gün veya gün aşırı malt verip, suyunu gün içerisinde bir kaç defa tazeleyip içimesini kontrol edin. Aynı zamanda bu dönem kaliteli bir yaş mama kullanmanızı tavsiye ederim. Onun dışında devam ederse veterinere danışmanızı tavsiye ederim, kullandığınız mama veya başka bir şey dolayısıyla da olabilir.

Venusss33

Her gün malt veriyorum aslında suyunu da içiyor hatta kabız olduğu için şırıngayla kendim su verdim sırıngayla su icmeye bayılıyor zaten bakalım geçmezse veterinere gotureceğim