Kedilerimde Pire Var 20 Günlük Ne Yaptıysam Geçiremedim Lütfen Yardımcı Olun

Furkanhosaf

Merhabalar 20 günlük kedilerim var birde anne kedi pirelenme oluştu ne yapabilirim

6 CEVAP

AlbayFatmanur

İnstagramdan gulce__gulce hanıma yazın. Tek çözümü orada sokaktaki canlar için bulmuştuk. Bitkisel hazırlıyor yeni doğan kediler içinde kullanılabiliyor ürünleri.

veterinerlerde böyle günlük kediler icin sprey dis parazitler var ben gidip almistim tüm vücuda sürülüyor yalasa bile birşey olmaz demişlerdi yaptim gercekten hicbi sıkıntı olmadı kedim 8 9 günlükken yapmistim

Ozgeeee1

Benimde başıma gelmişti tüm evi sirkeli suyla temizlemek lazım üstünde yattığı her şeyi yıkamak gerekiyor bir de veterinerinize daha kaliteli dış parazit yaptırmasını söyleyin tüm kedilere yaptırırsanız pirenin geçeceğini düşünüyorum

Ozgeeee1

20 günlük kısmını yeni gördüm 20 günlük kediye dış parazit yapılmıyor sanırım tekrardan veterinere Danışsanız daha iyi olur

Cennet29

Okdr küçük kedilere ve emziren anneye dış parazit yapılıyo mu bi veterinere danışın. Kendiniz hangi çözümğ uyguladınız da geçmedi. Bi beyaz örtü serin yere kedileri üzerinde pire tarağıyla hergün tarayın. Bi kaseye de su koyun pireleri içine atın zıplayıp eve dağılamasınlar. Evide azcık sirkeli su ile dip köşe silin, süpürün. Pireli yatakları yıkayın

Odam kisıtlaması yapın eve yayılmasın. Sirkeli su ile silin şu aşamada bunu yapabilirsiniz tabii veterinerede sorun ama ilaçlarşuan ağır olabilir