Dişi Kedi Kısırlaştırma

Lokumhn

dişi kedim ksırlaştırdıktan sonra evde terör estirmeye başladı. sürekli hırlayarak ve tıslayark geziyor. karşısına ne çıkarsa saldırıyor.

ilk günler ameliyatın stresindendir dedim ama 10 gün oldu, hala aynı

sizce bu durum düzelir mi?

1 CEVAP

AlbayFatmanur

Düzelir üzerine gitmeyin. Sevdiği şeyleri yemesine, yapmasına izin verin.
Aslında yapılacak başka şeylerde var siz süreci bu şekilde bi idare etmeye çalışın..
olmadı veterinerden doğal içerikli papatya özlü sakinleştirme stres azaltıcı kapsüllerden alırsınız.
veya,
Yapabiliyorsanız,
Melisa yaprağının bütün olmasına dikkat edin,
Bir çay bardağına 5 yaprak Melisa yaprağını demleyip soğuduktan sonra süzüp günde 2cc 2 defa içirin.
Kızgınlık, yolculuk, genel asabiyet halinde mutlaka yardımcı olur.