Yavru Kedim Ve Komşu Tavukları

Freyja

Anket

Ev
(5 oy)
Bahçe
(2 oy)
Toplam (7 oy)

Kedim evde mutsuzdu ve fazla bağırmaya başlayınca bahçeye taşımaya karar verdim fakat bahcede 10 - 15 tavuk olduğunu gördüm. Dün kedime zarar vermediler snow da çok mutlu görünüyordu ama gözünü gagalamalarından yada başka şekilde zarar vermeleeinden korkuyorum. Sizce eve almalımıyım yoksa bahçede mi kalmalı?

5 CEVAP

KUBRAOZBEK

Ben bir kedi nasıl büyüdüyse öyle de yaşamalı diye düşünüyorum. Kedinizin kendini savunma mekanızması veya bağışıklığı ev ortamına göre gelişti sonuçta. Bence yanınızda ev ortamında kalması en sağlıklısı

Freyja

Teşekkürler :)

Evde kalması en doğrusu.

Pinar5504

Ben tavukların olduğu yerde bir sürü kedi görüyorum hepside sapasağlam kediler. Bazen tavuklar yaklaşıyor ama yanından geçip gidiyor hatta bazen beraber yemek yiyorlar

Freyja

Tavukların sahibiyle görüştüm bir sorun yaşanmaz biz sürekli başındayız dediler, takip edilmemesi durumunda kedimin bahçede bulunmasını engelleyeceğim fakat şimdilik keyfini bozmayı pek düşünmüyorum. Yanıtladığınız için teşekkürler :)