Kedimin Cinsiyetini Nasıl Anlarım?

Cathorn

barınaktaki sahibi erkek demişti. babamın veterinerlikle uğraştığı yeğeni kız dedi nasıl anlarım?

16 CEVAP

KedimVar

Hayır erkek kedilerde de meme olur. Cinsiyetini memesi var mı yok mu diye bakarak anlayamazsınız yani.

felishuman

Meme erkeklerde de var. Kuyruğunu kaldırıp baktığınızda testis görüyorsanız erkektir:) Tabii çok küçük değilse. Çok küçükse başlarda belli olmuyor. 8 haftalıktan sonra kesin belli olur ama.

Elifoo

3 renkli memeli erkek kedim var, o 3 renk olayi tamamen ihtimal. Kesin sonuca ulasabilmenizin tek yolu kuyrugunun altindaki testisler. İnternetten videolara bakip kendiniz tahminde bulunabilirsiniz ama veterineriniz 3 saniye icinde soyleyecektir :)

cakil_18

Vardır, dişilerdeki kadar belirgin olmuyor ama dikkatli bakarsanız görürsünüz tüyünün altında :)

Friolero

Fotoğraf atarsanız yardımcı olabiliriz :)

Damlamiaaaa

Genelde 3 renkli ise dişi oluyor

Hilakyol

Yahu bak memesi var mı yok mu ? Yada bak popo kismina erkek organi var mi yok mu

Cathorn

3-4 aylık ama ben bakınca anlayamıyorum babamın yeğeni gelince bakar o zaman anlarız umarım teşekkürler

Hilakyol

Hayir meme erkek kopeklerde var kediler icin degil. Yani erkek kedimi var biliyoruz.

Hilakyol

Garip..

Hilakyol

Tamam anladim bizim kedide erkek ama yok garipsedigim oydu :)

kedilimadam

Ayrıca maşallah ya o patileri yerim:)

kedilimadam

Kediniz erkek.Erkek kedilerin de memesi olur ama fotoğrafın alt kısmında gördüğüm kadarıyla biraz ayıp bir tabir olacak ama pipisi var:)

Cathorn

profilde daha fazla fotoğraf var belki oradan anlaşılır cevaplarınız için teşekkürler ^^

privacy031

fotoğraftan ben göremedim bi şey..erkek kedilerde de kesinlikle meme var. benimkinde 8 tane hemde.. testisleri var ve testislerin önünde cinsel organı olması lazım normalde:))hafif cinsel organıyla oynadığınızda pembe bişey çıkıyorsa erkektir:))