Çok Teşekkür Ederim Sizin Bu Hayvanlar Hakkında Hareketliliğiniz İçin Öncelikle.

2 tane persian ev kedim ve bir sürü sokak kedileri beslemek için sorum . Ben felix ıslak mamayı kuru manayla karıştırıp veriyorum sokak kedilere siz hangi mamaları önerirsiniz🙏 benimkiler zaten sheba nın 6 lı etli olanına bayılıyorlar

2 CEVAP

EmirBey1

Sadece kuru mama verseniz yeterli sokak canları için mama sürekli ıslak olursa hep ona alışırlar kuru bir şey yemezler zamanla kuru mama miktarını arttırak yaş mamayı kesin kuru mama olarak eğer bütçe azsa trendline, challenge, pawpaw gibi mamalar hem sağlıklı hem besleyici çoğu kedi seviyor eğer bütçe iyiyse de felicia, lavital gibi markalar çok çok daha verimli olur :)

Tolga_yay26

Kitten olmasına özen gösterin