4 Aylik Kediler Süt Emiyor

KediFadil

Kedim 4 ay önce doğum yapti yavrulari da bizimle birlikte kaldi dişi kedim tekrar doğum yapti ve büyük yavrulari kedimi tekrar emmeye başladı 6 küçük yavru var onlara süt kalmayacak gibi büyükleri nasil biraktirabilirim ?

2 CEVAP

Cennet29

Kediniz nden bu sıklıkla doğum yaptı? Eski yavrulara anne izin vermez genelde kendisi uzaklaştırır. Siz emdiklerini gördüğünüz zaman ayırın oyun oynatıp dikkatlerini dağıtın ve memeden uzaklaşsınlar 4 aylık kedinin memeye ihtiyacı yoktur.

KediFadil

Kisirlastiracaktik sonra hemen hamile kaldi bu son inşallah