Kedim benden soğudu?!
89 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedim benden soğudu?!

sudekomtrikru
sudekomtrikru

237 Puan

Kedimi 2 aylıkken sahiplenmiştim. İlk birkaç ay kucağımdan asla inmiyordu oturduğum gibi gelip kucağıma yatıyordu. Daha sonra benden uzaklaştı. Ergenliğe girdiği için diyeceksiniz ama şöyle bir şey var evde bir tek bana gelmiyor. Sürekli annemin kucağında. Acaba istemeden bir şey mi yaptım onu soğutacak diye düşünüyorum. Kedim şu an 1 yaşında ve durum hala öyle. Evde kimse kedileri sevmediği için tüm sorumluluğunu ve masraflarını ben üstlendim, ne zorluklarla kısırlaştırma ameliyatı yaptırdım... Bunca emeğin sonunda benden uzaklaşması üzüyor:/ Size de kediniz böyle mi davranıyor?


7 CEVAP

calymath
calymath

3042

Kısırlaştırmadan evvel mi ilişkisini kesti, sonra mı?
Oyun isteği nasıl, ya da yabancı kedilere ilgisi..?


Mariana
Mariana

11022

Anneniz eğer bütün gün onunla zaman geçiriyorsa ben normal karşılıyorum bunu, benim kedimde annem bende bir ay kaldığında bütün gün evde onunla olduğu için hep ona gidiyordu :) zamanla yine bana yöneldi


Cathorn
Cathorn

4320

benim kedim de babamla çok fazla zaman geçirmemesine rağmen hep onun etrafında dolanıyor sürtünüyor :)


felishuman
felishuman

10778

Kediler değişik canlılar ya gerçekten.. Kuzenimde kalırken bir kedisi vardı, ben de o zamanlar kediler tarafından birkaç kez zarar gördüğüm için bütün canlılardan bir süre uzak durdum(kediler tarafından bolca patilenip sürekli hastanede kuduz aşısı yaptırmak zorunda kalan çocuk travması). Ama manyak kedi peşimi bırakmıyordu, sabah odanın kapısında nöbet tutuyordu üstüme atlayıp ayaklarımı cırmalamak için:( Hiçbir ilgi göstermediğim halde en ufak hareketimi oyun algılıyordu:D Siz de çok peşinde dolanmayın derim. Özler gelir yanınıza:)


Roza23
Roza23

18145

Valla tam olarak aynısını yaşadım. Beni evde istemiyor resmen. Yatagimi dahi o sahiplenmiş durumda. Annemin kucağından inmez ben yanindan geçerken pati atar ısırır. Ama boyle diye bırakacak halimiz yok. Kolumu da yırtsa arada yüzümü de çizse biraz sevip kaçıyorum. Elmayı seviyoruz diye elmanın bizi sevmesi şart mi?


sudekomtrikru
sudekomtrikru

237

@calymath kısırlaştırmadan önce de bu durumdaydı sonra da bu şekilde. Benimle sadece oynuyor. Dışarı salmadığım için diğer kedilere karşı nasıl tepki verir bilmiyorum ama kafesteyken kedilere tısladığını görmüştüm.


Toscana
Toscana

2589

benim kızım çiçekte oğullarımı sahiplendi okuldan gelme saatlerinde pencerede kapı da bekliyor ben kızarsam çocuklarıma gelip beni ısırıyor ☺


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 319 Görüntüleme
  • 7 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 8939 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR