Kedimden Mantar Bulaştı…

kedoannesi

Bu gün öğrendim direkt krem sprey falan aldık. basta sivrisinek ısırığı sanmıstım ama giderek büyüyordu. bununla ilgili tecrübesi olan var mı? Size de bulaştıysa ne kadar sürede iyileşti

3 CEVAP

Mini2019

merhaba, 10 gün civarı bir süreçte iyileşiyor.. normal şeyler endişelenmeyin.
Benim elime kedimden geçtiğinde, soyulma şeklinde oluyordu. sirkeli suyla silip kortizonlu krem kullandım 7 gün içerisinde kayboldu. bu süreçte kağıt havlu kullanıp benzer şeylere dikkat etmek gerekiyor. yayılma eğilimindeyse bir dermatoloğa göstermek gerekli..

kedoannesi

çok teşekkür ederim peki ketoral şampuanla yıkamayı düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz bu konuda. Siz kullanmıs mıydınız?

Mini2019

Hayır ben kullanmayı tercih etmedim. Kedim zaten hassas, o yıkama süreçlerini yaşamasını istemedim. bünyesi Aşıyı tokere edebiliyor.