Kedimin Ağzı Kokuyor

salih346

merhaba benim 3 aylık bir kedim var ağzı çok kötü kokuyor tükürüğü de kötü kokuyor iç parazit için ilaç vermiştim ağzında her hangi bir farklılık yara falan yok ama yaklaşık bir ay önce bize geldi ve o zamandandır ağzı çok kötü kokuyor sizce bu normalmidir?

2 CEVAP

Ozlemkopuk

Veterinere gösterseniz bi daha iyi olur. Bizimde aynisiydi herhangi bir sorun yok demişti hekimi dis çıkarma doneminde yavru kedilerde olabiliyormuş smdi 10 aylik.5 6 aydan sonra ağız kokusu geçti

bibi08

Merhaba ağız kokusu çeşitli viral enfeksiyon hastalıklarının belirtisi olabilmekte aynı zamanda ağız sağlığına dikkat etmenizde fayda var ilerleyen dönemlerde diş eti kızarıklıkları ve dişlerinin çekilmesine kadar ilerleyen bir süreç olabiliyor ağız için spreyler ve onların dişleri için tasarlanmış diş macunu ve fırçalarını araştırmanızda fayda var 😊