Urinery Mama Önerisi

kedimin aslinda bebeklikten basladi bu sorunu fakat sonradan iyilesince hic almamistik urinery mama tekrardan idrar yollarinda enfeksiyon kristal cikinca veteriner hemen baslatti purina proplan aldim bir tane de yedegim var 1.5 kilo fakat kilosu 500 tl ye geliyor ögrenciyim daha uygun kaliteli bir mama tavsiyesi istiyorum sizlerden kedim secici bir kedi

2 CEVAP

Cennet29

Sanabelle ürinary mama var 2 kg 650-700 tl arası ben onu kullanıyorum. 400 gr'lık deneme boyu var isterseniz ondan alıp deneyin kedinizin yiyip yiyemediğine bakın

Exclusion
Sanabelle