Kedim Yeniden Kayboldu Nolur Dua Edin

Venusss33

Kedim yeniden kayboldu ben bu durumu anlamış değilim ben evin onunde arkadaşımla oturuyodum yani evin onunde oturuyoduk venüs evdeymiş annem görmüş mamasını suyunu yemiş içmiş annem dalmış zaten ben geldiğimde uzanıyordu ama venüs nasıl olduysa yeniden sırra kadem bastı anlamış değilim annemle direkt bulamayınca dışarı cıkıp baktık ama yok sitenin kapısı da kapalıydı aklım ermiyor arkadaşlar nolur gorwn herkes bi dua okusun yeniden polislere haber vereceğiz nolursunuz dualarını esirgemeyin benim kücük kızım bulunsun arkadaşlar çok kötü haldeyim...

17 CEVAP

fayette

Önce bi sakinleşin üç harflileri falan katmayın her şeyin içine. Kediler çok zeki ve meraklı canlılardır, dışarıyı merak ettiği için fırsatını bulduğu an kaçmış olabilir ancak kediler evlerine düşkün hayvanlardır da atnı zamanda geri dönmeye çalışırlar mutlaka

Evde dışarı çıkabileceği bi alan bulmuş olması ya da evde saklanıyor olması daha olası. Önce bir evi köşe bucak arayın ya da dışarı çıkabileceği bi yer var mı ona bakın

Kapı açıldığı an siz fark ettirmeden kaçıyorsa, eve girerken kediler için oyuncak olan lazerlerden tutarak eve girerseniz dikkati dağılacak ve evden kaçmayacaktır. En azından döndüğünde daha sonrasında kaçmaması için böyle bir yöntem deneyebilirsiniz

Kedinizin cinsiyetini, yaşını veya kısırlaştırılıp kısırlaştırılmadığını bilmiyorum ancak kızgınlığa girmiş kedilerde özellikle dişilerde dışarıya kaçma eğilimi çok yaygın. Eğer böyle bi durum varsa mutlaka kısırlaştırma öneririm. Şimdiden çok geçmiş olsun

Venusss33

Evimiz 3 oda salon mutfak kücük bi ev 14 katlı binanın 1. Katında oturuyoruz herhangi bi açıklık falan da yok evimizde cam balkon var mutfak salon balkon neredeyse birleşik zaten salondayken balkon gozukuyor zaten boydan uzun cam var eşyaları falan balkonda cam balkon kapatıyoruz ailem sigara kullanıyor içtikten sonra mutlaka kapatırlar ben eve geldiğimde de kapalıydı zaten oyle kaçabileceği bir yerde yok havalandırmadan kaçamaz ama yine de baktım heryere venüsün en sevdiği şey yogurt gelir gelmez ondan verdim ona yine de cıkmadı heryeri didik didik aradık bahçıvan var sitede olsa o gorurdu ama sitede de yok maalesef mobeselerden bakacak polis tanıdık tek çare bu dua ediyorum ona inşallah cıkar oradan