Kedim Yeniden Kayboldu Nolur Dua Edin

Venusss33

Kedim yeniden kayboldu ben bu durumu anlamış değilim ben evin onunde arkadaşımla oturuyodum yani evin onunde oturuyoduk venüs evdeymiş annem görmüş mamasını suyunu yemiş içmiş annem dalmış zaten ben geldiğimde uzanıyordu ama venüs nasıl olduysa yeniden sırra kadem bastı anlamış değilim annemle direkt bulamayınca dışarı cıkıp baktık ama yok sitenin kapısı da kapalıydı aklım ermiyor arkadaşlar nolur gorwn herkes bi dua okusun yeniden polislere haber vereceğiz nolursunuz dualarını esirgemeyin benim kücük kızım bulunsun arkadaşlar çok kötü haldeyim...

17 CEVAP

ventricosa

Bence cinlerin şeytanların işi demek yerine nerden kaçtığını araştırın bulamıyorsanız eve kamera takın benim kedim apartmanı merak ediyordu annem kapıyı açtığında koşarak fırladı 1 kez dış kapısı açık olmadığı için apartmanın içinde aradık üst katlara çıkmıştı mesela 1 2 dakika içinde bazen de evde kayboluyor arıyoruz arıyoruz olmayacak ne kadar kıytı köşe varsa orada uyurken buluyoruz kediler dar serin yerleri seviyorlar havalandırma vesaire varsa oradan bile kaçmış olabilir

ventricosa

Kendi kendine kaçmasını mantığınız almıyor ama cinler tarafından kaçırılması mı mantıklı geliyor?
Size kamera taktırmanızı tavsiye ederim. Umarım kendinizin çipi vardır geçen sefer olmadığını söylemiştiniz, benim ilk işim çip taktırmak olurdu böyle bir durumda.

aslihan_e

Dışarı çıkarken ve içeri girerken önce kediyi başka bir odaya kapatacaksınız, bunu yapmadan dış kapınızı açmayın. Evde kimse yoksa kediyi koyup odanın kapısını oturtmadan hemen çıkarsınız. Bazı kediler dış kapı açılırken pusuda beklerler, arkanızı dönüp baktığınızda ben kendi işindeyim rolü yaparlar inanın, çok kez şahit oldum, ben başka tarafa gidiyorum ya da ben yatıyorum deyip başlarını çevirirler sonra siz tam çıkarken ışın hızıyla çıkarlar göremezsiniz bile, eğilip bağcık bağlarken başınızın üstünden bile uçuyorlar hiç görmüyorsunuz. Her kedi öyle değil ama demek ki sizin kedi göz boyayan kedilerden. İnşallah bulunur. İlan asın derim bir an önce. Cins kedi diye götürmesinler.

ssedef28

merhaba aslıhan hanımın söylediği gibi benim kedim de kapıyı açacağımız zaman oyalanıyor gibi yapıyor açıp kafamızı önümüze çevirdiğimiz anda koşup kapıdan kaçmaya çalışıyor daha geçen gün kaçtı baktığımda uyuyordu kafamı çevirdim kapıyı açtım koşarak kaçtı gitti, dönerken ayağı kaydı öyle yakaldık. evden çıkarken içerde ayakkabınızı falan giyip hazırlanın kedinizi kucağınıza alın kapının dışına çıkıp kedinizin sığacağı kadar aralık bırakıp oradan kediyi içeri koyun öyle çıkın ben yalnızken böyle yapıyorum. kedim de bir kez bi yerden kaçınca özgüven kazanıp iyice kuduruyor her fırsatta kaçmaya çalışıyor sizinki de geçen sefer kaçıp dışarıyı gördü artık evde zor tutarsınız dikkatli olmanız lazım umarım bulursunuz

ssedef28

kedinizin kaçabileceği yer olmasaydı evde olurdu demek ki biri eve girip çıkarken kedi kaçmış yani. kedinizi bulduğunuzda evde kim varsa hepsiyle tek tek konuşun dikkatli davransınlar ki bi daha kaçmasın. evde kalabalık olunca biri dikkat etse diğerinin gözünden kaçabiliyor. 3 harflilerin işi gücü yok sizin kedinizle mi uğraşacak gerçekçi olalım lütfen

Sabisim

Merhaba geçen başıma gelen olayı anlatıcam. Zil çalmıştı babam kapıyı açıp bakıyor kim diye bakıyor kimse yok kapatıyor. Sonra ben biraz evde dolandım baktım kızım yok ortada Allah'tan hemen uyandım ve üst kata çıktım baktım orda oturuyor. Bu dediğim olay çok kısa sürede gerçekleşti bu arada. Ben normalde kapıyı açarken odaya koyuyorum kapısını kapatıyorum kaçmasın diye ama aile ile yaşanınca böyle durumlar olabiliyor.

aslihan_e

Üç harfliyi bırakın şeytana pabucunu ters giydirir kediler, size ışınlanıyor, uçuyorlar diyorum. Kafamın üstünden sanise ile kedi uçtu kaç defa anlayamadım ya, anneme kedi yok oldu diyorum üstünden uçtu diyor, bildiğin havalanıp uçuyorlar veya bacağınızın yanından bir saniye sürmeden ışın hızıyla geçiyorlar.

ventricosa

Geçen sefer de evde her yer kapalı ama kayboldu demiştiniz nerden kaçtığını bulabildiniz mi? Belki aynı yerden kaçıyordur

Venusss33

Hayır ben 10 dan 12 ye kadar kapının onunde otruyodum kapı acılmamış ablam gelmiş eve oda suyunu değiştirmiş 30 dk sonra ben geldim kedim evde uoktu inşallah bulunur

Venusss33

Bu olay öyle kendisinin kaçabileceği bi olay değil tam açmak istemiyorum ama nasıl anlatacağımı da bilmiyorum 3 harflilerin işi olduğunu biliyorum ama.

Venusss33

Evimiz öyle büyük bi evde değil 3 odalı bi ev odaların 1 inin kapısı her zaman kapalı oluyor benim odam ile kardeşimin odası açık onların da camlarını açmıyoruz açtığımız zaman kapıyı kapatıyorum ben kitliyorum hatta balkonumuz cam balkon öyle atlayabileceği bi yerde değil anneme de sordum markete gidildi mi çöp attın öı diye sonuçta kapı acık olunca cıkabilir dediğiniz gibi ama açılmamış o kapı salonda klima acık her zaman havalandırdğımız zaman kapısını kapatıyoruz yada venüsün yanında ben duruyorum ben yoktum ama yine havalandırmamışlar aklımı yitireceğim gerçekten dua etmenizi istiyorum bol bol 😭😭

Venusss33

Ne olup bittiğini tam anlamıyla bilmiyorsunuz ben evin önünde oturuyodum yalan borcum yok😔

Venusss33

Kapı acılmış ablam gelmiş sonrasında kapı bir daha acılmamış suyunu mamasını vermiş merak etmeyin bu konu üzerine bi hocaya da sorduk ona yansıyormuş anlam veremediğim bir şekilde. Evimiz küçük kaçacağı yer yok havalandırmada tel var ve cok yukarıda anlamış değilim

Venusss33

Çip taktırabilsem taktıracaktım bize geldiğinde 2 yaşındaydı taktıramadık merak etmeyin geri geldiğinde ilk işim airtag taktırmak olacak çip taktıramıyorum çünkü yeterki geri gelsin ayrıca kaçabileceği bir yer yok gerçekten inanması zor ama durum böyle 1. Katta oturuyoruz kapının onunde oturuyordum cıksa mutlaka gormuş olurduk eve geldiğimde direkt camlara baktım ama yok çöpte atmamışlar kapı acılmamış yani bu durumda diyebileceğim tek şey bu kafamdan uydurmasyon falan da yapmıyorum

SevimliCadi

Kaçtığından emin misiniz? Evin her yerine baktınız mı? Bu gibi durumların çoğunda kediler evin bir köşesinde saklanmış bizim onları arayışımızı izliyorlar. Evde bulamıyorsanız önce oturduğunuz binayı aramanızı öneririm. Alt ve üst katlara, bahçeye vs. bakın.

Arkadaşlar gibi ben de kamera taktırmanızı tavsiye ederim. Bir de evin her yanını araştırın. Hangi katta, nasıl şartlarda oturuyorsunuz, bilmiyorum. Ama pencere, balkon, vs. her yeri iyice kontrol edin. Pencerenizde sineklik var mı? Varsa sağlam mı? Havalandırma ve tel demişsiniz, oraları da kontrol edin. Eve giren çıkan çok oluyor mu? O esnada kaçmış olabilir mi? Cinden minden ziyade eve giriş çıkışlara dikkat edin. Kapıdan değilse de evinizde başka bir açıklık var belli ki, kedi oradan kaçıyor sürekli.

Benimkiler mesela kapı açmayı öğrenmiş, geçenlerde fark ettik. Gece yatmadan önce banyonun kapısını kapatırım. Sabah bir bakıyorum, açık duruyor. Ben sanıyorum ki evden birisi açmış, evdekiler de bir başkasının açtığını sanıyormuş. Bir baktık bizim tekir bildiğiniz kapıyı açıyor. Sizde de böyle bir durum olabilir mi?