Kedi Cinsi Hakkında Bakarmısınız

Keddy06

Merhaba cok kücükken sokaktan sahiplendiğim kedi tekir kedi sandığım. Yaban kedisi olabilirmi . İnternetten baktıgım kadariyla benzerlikler var kuyrugundaki cizgiler kızıl renkler yüz tipi vs . Tam emin olamadığım icin buraya fotoğrafları ekliyorum bilenler yardımcı olabilirmi

2 CEVAP

tengrist

merhaba tekir kedinin cinsinin değil postunun adı. klasik kahverengi postlu olanlarda vahşi kedilerin kırması zaten

sitedizayn

bu sevimli bir tekir :)
tekir kediler çok karmaşık renklerde olabilirler.
yüz tipi büyüdükçe değişecektir benim sarman da yüz tipi böyleydi