Yaşl8 Kedi Mama Önerisi

Kedim 7,5 yaşımda , 7+ yaş ve kısır kediye uygun önerebileceğiniz neler var ?
Mama olarak Royal Canin, proplan,ırkın ve advance var , bir de Hills , hepside biraz pahalı bana göre. Ortalama mamalarda da yaşlı içerik yok, yetişkin var ama oda kısır olanı pek yok.

5 CEVAP

EmirBey1

Alabilirseniz N&D en iyisi ama orta halli iyi içerik isterseniz bence ProPlan bu konuda en iyisi tavsiyemdir :)

yumik

Brit care senior👍🏻

N&D yi bende beğeniyorum daha önce de kullanmıştık ama uzun dönemde tüy dökümü yaptı yinede içerik gayet başarılı.Problanı nedense bir türlü almaya elim gitmiyor fiyatı çok yüksek geliyor

  • Britcare Senioru duymuştum, araştır8cam.

Hepinize teşekkür ederim önerileriniz için 😍