Yavru Kedim Sürekli Hapşırıyor

ecrin_duman

1.5 aylık yavru kedim sahiplendiğimiz ilk günden beri her gün hapşırıyor normal mi yoksa başka nedenleri de var mıdır?

3 CEVAP

EmirBey1

Bulunduğu ortamda onu rahatsız eden bir şey olabilir öncelikle onu bulmalısınız belki oyuncağı belki kullandığınız bir temizlik malzemesi olabilir eğer çok fazla yapıyorsa bir veterinere danışmak iyi olabilir :)

Tozlu kedi kullanımı da olabilir kum konusunda bence veterinere danışın

ecrin_duman

Onu rahatsız eden bir eşya olsa tepki verdiğini farkettim ama yine de dikkat edeceğim:) Yeni sahiplendiğimiz için kumunu petshop önerisiyle küçük boylardan aldık evet biraz toz yapıyor az kaldı bitmesine önerdiğiniz bir marka var mı acaba