Ağzında Tümör Olan Sokak Kedisi?

HaydutveNazli

ben artık böyle zor işlerden gerçekten çok yoruldum, ağzı yara olduğu için bıraktığım sokak kedisinin malesef ağzında tümör kanserli hücreler varmış, ameliyatta riskli ağzı açık yara gibi olacak kanserin nereye kadar gittiği belli değil. kedi erkek olduğu için gözüm kapalı sahiplenebilmem mümkün değil evdeki erkek kedim asla başka erkek kedi istemiyor ki bu kedi dışarda alfa kediydi. böyle bir durum yaşayan oldu mu gerçekten çaresiz ve yorgunum

3 CEVAP

HaydutveNazli

Kedinin ağzının bir kısmı alındı kanser çok derindeydi ve ameliyatı gerçekten pahalıydı tam alındığı için tekrarlama düşük ihtimal dediker. Yavrumu yanlış tanıyormuşum mırıl mırıl sevgi dolu bir kedi. Mama yemeye başlamış diş sorunu yok. Sevilmek için can atıyor. Geçici de olsa yuva da bulursam şahane olacal

Mini2019

Evet yakınen yaşadım.
Ağız içini dondurma yöntemiyle tümörü yakıyorlar. İstanbul’da vethouse’ta yaptırmıştı arkadaşım.. Acı duymuyormuş. Mama yiyebilmişti bir süre. Ama 20 gün sonra tekrarladı. Pahalı bir yöntem ve tümörün tekrarlamama garantisi yok tabii.

tengrist

+++++++güncel