Kedi Maltı Dolaba Konur Mu

mia_pati

Kedi malt macun sıcakta bozulur mu dolaba koysak birşey olur mu koyan var mı

5 CEVAP

ssedef28

güneş görmeyen kapalı yerde saklarsanız bir sorun olmaz. soğuk yediremeyeceğiniz için ılımasını beklemeniz lazım buzdolabına koy çıkar koy çıkar yapılırsa sürekli sıcaklık değişeceğinden bozulur bence. buzdolabına koyacaksanız yiyeceği kadarını ayırıp ısındıktan sonra yedirebilirsiniz

sevila

Ben giysi dolabında kedimin eşyaları için ayırdığım yer var oraya koyuyorum

Merveabdn

Ben buzdolabına koyuyorum yazın vereceğim zaman bıraz bekletip veriyorum..geçtiğimiz yaz bozulmuştu sıcaklardan her verdiğimde kusmustu

dilo61

Oda ısısında, güneş almayan yerde muhafaza etmenizi öneririm. Önceden bende açıldıktan sonra buzdolabında bekletiyordum. Vereceğim zaman ise ısınmasını bekliyor öyle veriyordum ama hiç yemiyordu. Baktım bir iki kere böyle oluyor artık koymamaya başladım.
Dediğim gibi güneş almayan yerde oda ısısında muhafaza edin yeterli olur. Tarihi geçmeden de tüketilmesine özen gösterin.

mia_pati

Teşekkür ederim hepinize. Bugün sipariş verdim geldi haliyle hava çok sıcak olduğu için baya akışkandı malt ama sonra düzeldi ondan dedim koysam birşey olur mu diye ama oda ısısında tutucam her zaman ki gibi normalde öyle yapıyordum zaten ama bu sefer çok sıcak diye öyle düşündüm