Kedim Scotish Fold Gozunde Bisey Var Toz Gibide Degil Daha Onceden Varmiydi Bilmiyorum 1 Ay Oldu

dumanbrf

Sahipleneli 1 ay oldu boyle gozunde bisey var icinde iz gibi tuy gibi durmuyor veterinere gotrucem ama ne oldugunu anlamiyorum

5 CEVAP

Ketonmanya

Parazit uygulamalarını yaptırdınız mı kedinizin?

dumanbrf

Yaptiracagim zamani geldi

dumanbrf

Birde düzenli olarak hangi asilari yaptiriyoruz kuduz yapilmiş yakin zamanda

Berra88

İç dış parazit aşıları düzenli olarak yapılır+ karma aşıları var ama bu parazit kadar sık aralıklı değil zaten veterineriniz söyler. Kuduz ve lösemi aşısı da isteğe bağlı yapılır

Berra88

İsteğe bağlı derken zorunlu aşılardan değildir kimisi yaptırmıyor bu aşıları demek istedim*