Brit Care Mama İyimi

Minimesi

Merhaba arkadaşlar normalde ben kedime nd alıyordum fakat aldığım yerde hiç nd kalmamış diye busefer brit care aldık nasıl bir marka acaba, bilginiz varmı?

4 CEVAP

İyi marka bildiğim kadarı ile kedin yedi mi bari?

Ozlemkopuk

İçerik olarak birçok markadan daha iyi nd ye hemen hemen yakın kalite olarak. Fiyatıda oldukça hesaplı bizde yeni kullanmaya başladık oldukça memnunuz yorumlarında ishal yapıyor diye cok şikayet var ama 10 gün eski mamasiyla karistirarak kademeli geçiş yaptık hiçbir sorun yaşamadık

SevimliCadi

İçeriği güzeldir. Fakat geçişi birden yapmayın, kediniz ishal olur. Aşamalı olarak Brit Care'e geçmenizi öneririm.

yumik

Ben aşamalı olarak geçiş yapmama rağmen ishal yaptı, ikinci pakette bırakmak zorudna kaldım. Eğer ishal yapmasa hayatta bırakmazdım çok iyi bir mama sorun yaşamazsanız mutlaka kullanın.