Dış Parazit Yapmaya Çalıştım Fakat Kedim Yaladı

efe7878

ilk defa kedime dış parazit aşısı yaptım ama tam yapamadım biraz fazla bastırdğım için sırtına fışkırdı sıvı ve kedim yaladı internette biraz okudum ve yoğur verdim ama yinede korkuyorum zehirlenme gibi bir durum olurmu

1 CEVAP

SevimliCadi

Kediniz siz dış paraziti yaptıktan ne kadar süre sonra ve ne kadarını yaladı? Siz uyguladıktan sonraki 2 saat içinde yaladıysa ve yaladığı miktar fazlaysa en kısa zamanda veterinere gitmenizi tavsiye ederim.