Köpeğim Antibiyotikten Sonra Basamıyor

Nuruygur

Merhaba küçük ırk köpeğimin poposunun altında bir iltihaplı yara oluştu. Veteriner antibiyotik enjeksiyon tedavisine başladı. Bugün 4. İğnemizi vurulduktan 2 saat sonra vurulan bacağına basamamaya ellediğimizde bağırmaya başladı. Daha önce böyle bişey yaşayan var mı?

1 CEVAP

MelisRose

Merhaba,

biz daha önce bu kadar büyük bir reaksiyon yaşamadık fakat köpeğim antibiyotik iğnesi olduğunda 2 ay civarı bir beze oluşmuştu iğne olduğu bölgede ve dokunmamızı istemiyordu.
durumu veterinere danışabilirsiniz.
yapılan antibiyotik cinsine göre ağrı yapıyor olabilir ve o nedenle tepki veriyor olabilir.