Bu Nedir

ahmetiri

Merhaba

Kedimin ayak tırnağında şöle bisey farkettim tirnak haricinde altaki patisinden etidinde bisey cikmis saga sola yatiyor tirnak gibi sabit degil ama çıkartamadım cokta cekip zorlamadim acikcasi kedimin tirnak makasi ile kessem mi yoksa veterineremi gotursem canini acıtan biseymidir acaba bu

3 CEVAP

Elifoo

Tuyleri sanki topaklanmis gibi bir goruntu var ama emin olmadan kesmeyin derim ben. İlk once nemli bir pamukla silmeyi deneyin isterseniz. Eger gecmezse veterinerinize sorun o bir sey diyecektir zaten :)

ahmetiri

Tuy gibi degil sert bisey tirnak gibi etin icinden mi cikmis sonradab icinemi batmis onu tam anlayamadım bende

aleyn

bana da bişey batmış gibi geldi ama rahatsız olsa mutlaka çıkarmaya çalışırdı yani fotografını vete atıp bi fikir alabilirsiniz..