Kedi Sahiplendirme Ve Kimlik Cikartma

1.5 yasinda bir kedi sahiplendim. Cipi var fakat sahibi kimligini kaybetmis ve suan izmirde. Ben ise antalyadayim. Ben kediyi nasil uzerime alabilirim ve nasil kimlik cikartabilirim lutfen yardimci olur musunuz ?

2 CEVAP

ventricosa

Detaylı bilmiyorum süreci ama çipi zaten varsa bir veterinere gidin bilgilerine ulaşılır sistemden, onlar güncelleme yaparlar tarım orman bakanlığına da bildiriyorlar bildirme süreci ne kadar sürüyor bu tarz durumlarda bilmiyorum ama veterinerlerden halledebilirsiniz

ventricosa

Kimliğe geçmişe yönelik aşılar işlenemiyor diye biliyorum yeni bir kimlik verirler