Kedim Böcek İlacı Yaladı

fayette

Merhaba dışarıda otururken böcek ilacı sıkmıştım kollarıma ve bacaklarıma ama bikaç saat de olmuştu. Eve döndüğümde kedim beni yalamaya başladı.

Eve döndüğümde de kedim genelde beni yaladığı için başta aklıma gelmedi, sonradan böcek ilacı sıktığımı hatırladım. Bir şey olur mu?

2 CEVAP

dilo61

Kusma, nefes almada zorluk, halsizlik veya titreme gibi belirtiler oldu mu ?
Direk olarak yalasaydı ilacı, muhtemel sıkıntılar ortaya çıkabilirdi. Fakat sizin üzerinizden özelikle birkaç saat sonra yaladıysa, sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
Fakat gözlem altında tutun ve bir veterinere götürmenizde de fayda olacaktır. Kontrol amaçlı, hem içiniz de rahatlamış olur. :)

fayette

Hiçbir belirti yok şu anlık şırıngayla su içirdim biraz. Belirti gösterirse veterinere götüreceğim muhtemelen