Kedi İç Dış Parazit Aşısı

dilo61

Merhaba,

ben kedimin düzenli olarak iç-dış parazit aşılarını yaptırıyorum. İğne yapıldığı zaman saldırgan olduğu için uzun zamandır iç parazit için hap, dış parazit için de klasik olan damla yöntemini kullanıyorduk.
Şehir değişikliği nedeniyle veterinerimiz de değişti.
Yeni veterinerimiz iç dış parazit aşısı için ikisini de içeren tek bir damla yaptı bu son aşısı için. Açıkçası bunu daha önce duymamıştım, iç parazit için bu damla etkili oluyor mu ? Hap veya iğneden daha mı etkili?
Soru işareti kaldı bu konuda aklımda, bilen birine danışmak istedim.

Teşekkür ederim.

2 CEVAP

MonikaveTori

Bende kedilerime iç dış parazit aşısının birlikte olduğu damlalardan yapıyorum. Broadline markasını yapıyorum. Veterinerimiz gayet iyi ve etkili olduğunu söyledi.

dumanbrf

Kendimiz yapabiliyormuyuz bu damlalardan alip