Kedim Benimle Oyun Oynamıyor

scrddr

Merhaba. Benim kedimin hep kullandığımız maması bittiği ve üretimden kalktığı için idarelik olarak petshoptan proplan kısır somonlu mama aldım. Fakat daha sonrasında kedim aşırı kaşınmaya ve kusmaya başladı. Hemen mamayı kestim ve eski mamasını açık bir şekilde buldum zar zor. Daha sonra bir kere evden kaçtığı için de kaşınabildiğini düşündüm ve seyreltilmiş sirkeli su döküp ne yazık ki yıkadım. Hata yaptım çok üzgün ve pişmanım. Bu günden beri kedim normalde çıldıracagi oyunları oynamıyor özellikle benim elimle ilgili olanları. İştahı gayet yerinde. İple, lazer ile oynuyor fakat benim ile oynamıyor.
Sizce sorun ne olabilir?

1 CEVAP

EmirBey1

Hemen bir veterinere götürün detaylıca bakılsın kaçtığı için belki parazit kapmış olabilir veterinere götürmeniz şu an en doğrusu :)