Kedim Parfüme Bastı Ne Yapmalıyım!!!!!!!!???????

irmak3463

Merhabalar çok acil yardımınıza ihtiyacım var kedimiz biz yok iken parfümü devirip kırmış ve basmış ve biraz garip ve huysuz davranıyor yakınlarımızda gece veterineri yok kendş veterinerimiz kapalı bu durumda ne yapmalı ve ne yapmamalıyız çok acil yardımınıza ihtiyacım var

2 CEVAP

Sezgek

Yıkamanız lazım normalde kediler yıkanmaz ama bu durumda yıkamanız en doğrusu bir de yalanmıştır o kokudan kurtulmak için midesini de bozabilir sadece su ile yıkamanız yeterli kokudan kurtulması için huysuz olması normal kediler tüylerinde kokudan nefret ederler hele de parfüm gibi ağır kokuluları hiç sevmezler

aslihan_e

Bence yıkamayın, üstüne dökülmemiş ki basmış sadece, yıkarsanız iyice korkar hayvan, hem düşünce çıkan sesten hem de o kokudan panik olmuştur. Zehirlendiyse ağzından salya akması olur zaten.