Mantar İyileşme Süresi

burlo

kedimin burnunun üstünde küçük bir kısımda mantar başlangıcı var. veterinerin verdiği şurubu içiriyorum. ardından bölgeyi batikonla temizliyorum daha sonra batikonu sirke ile temizleyip sarımsak sürüyorum. günde 3kez tekrarlıyorum. 12gün sonra 25günlük yolculuğa çıkacağım. kedimi yanıma almam mümkün değil. sorum 12gün içerisinde iyileşme olur mu ya da ne kadar sürede iyileşir? kedim annemle kalacak ve annem bu yaptıklarımı yapamaz. zorla kucağımda tutup sürüyorum ve 15dk daha yalamaması için tutuyorum.

2 CEVAP

aleyn

bana geçer gibi geldi bu kadar sürede çok küçük bi yer çünkü ve sarımsağın iyileştirici etkisi hızlı kendini gösteriyor. kucağınızda tutmanız çok çok iyi olmuş.

burlo

ilk gün sürdüğümde kaşıyıp kanatmıştı şimdi kucağımda tuttuğum için kaşıyamıyor da inşallah iyileşir hemen..