Kedimin Başında Çıkan Şey Ne Olabilir?

Berra88

Kedimin başında kabuklu sivilce gibi bir şey çıktı. Hani bazen bizim başımızda da çıkar ya sivilce aynı kabuklu yara gibi. Onun gibi bir şey var ama ne kedim kaşıyor ne de kanama vs var. Ne olabilir bu bir fikriniz var mı?

4 CEVAP

_aleykmsl_

Aynı sorunu bizde yaşadık kendiliğinden yaralar düşüyor stres ve mamadan kaynaklı olabiliyor yaralarının olduğu bölgeyi temiz tutmaya özen gösterin solüsyon ile 2-3 kez silerseniz daha iyi olur

caliskancrn

kendini kaşırken yapmış gibi görünüyor, tırnaklarını kesebilirsiniz
siz görmeseniz, pire olmasa bile kediler mutlaka kendini kaşır

Tgbaktk

Aynı sorundan çoğu kişi muzdarip gibi görünüyor mama içeriğiniz nedir ben mamadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum benim kedimde de bu şekilde kanama görmedim ama kabuk bağlamış bir kaç yara var baş çevresinde tavuklu mama kullanıyordum somonlu aldım inşallah iyi gelir çünkü veterinere gittim görünürde bişey yok

Tgbaktk

Sıcaktan tavuklu mama dokunuyor galiba yani değiştirdim göreceğiz bakalım