Kedimiz Bizi Sevmiyorrr

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce istanbuldan tekir bi kedi aldık şuan 1,5 yaşında ve bize bir türlü alışamadı haftalar önce hep evden kaçmaya çalışıyordu ve kaçmayı başarmıştıda 2 saat falan yoktu sonra dışarda müstakil bi evin çatısında bas bas bağırırken şansa ben buldum onu
Neyse hep kaçmak istiyor bizi sevmiyor sevdirmiyo ve bu hep öyle sevgisini nasıl kazanabiliriz yaa içime dert oldu onu çok seviyorum aşığım ona ama birebir toksit ilişki bizimkisi
Kendime yeni arkadaş yaptı sokaktan her gece geliyo oda inşallah bi gün kaçıp gitmez ki gitse bile geri dönme huyuda var napıcam bilmiyorum yaaa bilenler yardım edebilir miiii
(Çok karışık anlattım ama içimi döktümm)

1 CEVAP

aslihan_e

Kısır değilse kısırlaştırmanız gerekli.