Tükürükkkkkkkk

ezgiisc

Kedime ağızdan küçük bir pompa kadar balık yağı tarzında bir şey veriyorum deri sağlığı için bayağıdır veriyorum bir aydır falan ama. Bugün verirken ağzında hiç tutmadı birden tükürük salgılandığında ağzına suyu aktı önemli bir şey yoktur değil mi

2 CEVAP

EmirBey1

Anlık midesi bulandığı için salyasını bırakmıştır önemli bir şey değil yalnız o tarz ek ürünler verirken zorlamayın yada yediği mamaya katıp verin daha sağlıklı olur :)

ezgiisc

Çok teşekkür ederim🙏🏻