Bu Köpeğin Cinsi Ne Sizce? Barınaktan Sahiplendik Veteriner Bey Biraz Sibirya Kurdu Kırması Dedi Ama

KubraK93

Irkı cinsi nedir merak ediyorum

7 CEVAP

Infernus

Hiç bir fikrim yok ancak gözleri tüm cinslere bedel :) sağlıklı ve upuzun ömrü olsun. Çok tatlıymış.

Ayse_naz_G

sokö bence :)

Hilakyol

Dogrusu kangala benzettim ama ne onemi var dimi? :)

Marocan123

bende kangala benzettim ama sokö da olabilir kararsız kaldım . Bence cinsine takılmayın nasıl olsa çok güzel ve şirin gözleri var bu size yeter diye umuyorum . İnşallah tüyü kadar ömrü olur minik yavrunun :):):):):);)

Heathcliff

Herhangi bir kurt köpek ırkıyla + Türk çoban köpeği ırklarından bir tanesi ya da sokak köpeği nin çiftleşmesi gibi duruyor büyük bir köpek olacağa benziyor

guineapigela

Sibirya kurdu kirmasina benzetemedim ama kirma bir kipek yani tam bi cinse benzetemedim

LILI

KURT KÖPEĞİ İLE TÜRK ÇOBAN KÖPEĞİ KIRMASI