Kedimin Tuvaletten Sonra Miyavlaması

ventricosa

7.5 aylık dişi kedim kakasını yaptıktan sonra ben ona seslenene kadar inatla miyavlıyor, kakasında bir anormallik yok malt da yiyor düzenli olarak, tuvaleti de yeni temizlendi sebebi ne olabilir? Bilgisi olan var mı?

4 CEVAP

Sabisim

Kedim kısır kakasını yaptıktan sonra miyavlayarak evin içinde at gibi koşturuyor bunu çoğu kedi yapıyor diye biliyorum

Trifane

Kızgınlık surecine girmiş yahut idrar yollarında bir problem olmuş olabilir diye düşünüyorum. Bir muayene ettirmenizde fayda var. İçiniz rahat etsin diye. Benim kızımda da benzeri şikayet olmuştu. İdrar yollarında biraz sıkıntı olmuş ilaç kullanmıştık. Tedbir amaclı götürebilirsiniz.

ventricosa

İdrarını yaptığında değil kakasını yaptığında miyavlıyor sadece gidip bakıyorum ama bir anormallik görmüyorum kızgınlık belirtisi olabilir mi?

ssedef28

benim kedim de kısır kakasını yaptıktan sonra kudurup sağa sola atlıyor miyavlayıp homurdanarak. kakasını yapınca da tuvaletten bir anda çıkıp kuduruyor hem de