Kedim 2.Kattan Düştü

siryus1

arkadaslar dun kedım 2.kattan dustu hemen veterınere goturduk veterıner iyi gorunuyor 24 saat ıcerısınde devamlı kusma kanlı idrar yada dıskı cok derin uyku gorursenız hayvan hastanesıne goturun dedi. bunlardan hıcbırı olmadı cok sukur ama kedım dunden beri ne yemek yiyor ne su içiyor dün çok seviyor diye önüne azıcık süt koydum ona bile yanasmadı cok az yürüyor yürüdügünde de topallıyor ve biraz önce dilinin altında sivri dislerinin oldugu yerlerde iki tane kızarıklık var bundan dolayı yemek yemıyor olabılır mı fıkrı olan varsa lutfen yazsın

7 CEVAP

Poki

Veteriner şimdilik bir şey yok dediyse bir bekleyin ve lütfen süt vermeyin. süt kedilere göre bir besin değil. sadece taze su ve mamasını koyun dursun istediği zaman yer. stres olmuştur ondan yemiyordur ödül maması verebilirsiniz. Topallaması devam ederse röntgen çektirmeniz gerekir, gözlem altında tutun bir terslik olursa görürsünüz vakit kaybetmeden.

blue_hpood

bu nasıl veteriner? röntgen çekildi mi? iç kanamaya bakıldı mı? damağı yarılmış mı? muayene edildi mi? acilen hayvan hastanesine götürün, çok acil. ayrıca lütfen ama lütfen balkonunuza camınıza güvenlik önlemi alın.

siryus1

tesekkur ederım normalde sutlu seylere bayılıyor diye sadece bırkac damla cay tabagına koyup vermistim belki keyfi yerıne gelır dıye, sureklı uyuyor ayrıca neden olabılır

AlbayFatmanur

İç kanama var mı diye bakıldı mı? Bize travma iğnesi vurmuşlardı.
Siz bence başka bir veterinere götürün

CalicoMia

Bence direkt hayvan hastanesine götürün bu şekilde anlayamaz kimse

honeypie1

Veteriner hekim çok eksik iş yapmış. Başka birine götürün. Görüntüleme ve tetkik yapılmadan hasta geri gönderilmez ayrıca onların hayvanı müşahade altında tutması gerekir sizin değil.

venusdori

başka bir veterinerle görüşün benim kedim 4. kattan düşmüştü bi süre dediğiniz gibi olmuştu sadece iç kanaması olmuş o da tedavi edildi ama yine dışkısını vb kontrol edilmesi gerek